HTNS to firma oferująca profesjonalne i kompleksowe usługi informatyczne na terenie Bydgoszczy jak i całego województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Nasze usługi skierowane są do wszystkich sektorów firm, począwszy od małych biur i spółek, poprzez średnie, kończąc na dużych korporacjach. Jesteśmy bezkompromisowi, dlatego proponowane przez nas rozwiązania charakteryzuje nowoczesność oraz pełen profesjonalizm.

Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu oraz administracji systemów IT opartych na platformie Microsoft Windows Server oraz Office 365.
Naszą szczególną specjalizacją jest produkt Microsoft Exchange Server oraz Exchange Online. Dodatkowo od wielu lat zajmujemy się sieciami komputerowymi LAN oraz telefonią internetową VOIP

Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Nasz zespół to inżynierowie oraz architekci IT z wieloletnim doświadczeniem oraz dużą wiedzą (potwierdzoną certyfikatami), którzy na co dzień pracują przy licznych międzynarodowych projektach, zdalnie administrując infrastrukturami IT składającymi się z setek, a nawet tysięcy serwerów.

 

Zachęcamy do współpracy